Forum KOŚCIÓŁ UNICKI NA HRUBIESZOWSZCZYŹNIE Strona Główna KOŚCIÓŁ UNICKI NA HRUBIESZOWSZCZYŹNIE
Forum dyskusyjne strony hrubieszowscy-unici.prv.pl
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wystawa ikony domowej oraz ikony współczesnej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOŚCIÓŁ UNICKI NA HRUBIESZOWSZCZYŹNIE Strona Główna -> Aktualności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
katarzyna



Dołączył: 19 Paź 2006
Posty: 21

PostWysłany: Sro Gru 09, 2009 12:20 pm    Temat postu: wystawa ikony domowej oraz ikony współczesnej Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś "zabłądzi" Wink w okolice Lubaczowa (woj. podkarpackie) serdecznie zapraszam na wystawę "Oblicza Ikony" w Muzeum Kresów w Lubaczowie.
Jest to skromna ekspozycja zbiorów zabytkowej ikony domowej oraz kilkunastu ikon współczesnych.
www.muzeumkresow.eu
Gorąco zapraszam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Thomae
Założyciel Forum


Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 126

PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żebym choć na dzień się wyrwać mógł...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
diakon Piotr UKGK



Dołączył: 13 Cze 2006
Posty: 205

PostWysłany: Sob Gru 12, 2009 2:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

katarzyna napisał:

www.muzeumkresow.eu
Gorąco zapraszam Very Happy


Dziękuję. Very Happy
Niestety, nie będę w Lubaczowie, więc chciałem chociaż stronę WWW odwiedzić i bęc - za każdym razem a to witryna niedostępna, a to "nie masz uprawnień"... Crying or Very sad

Oczywiście, nie mam o to pretensji do Pani - link jest dobry, sprawdzałem na stronie miasta bodajże.

Dodane po 2 minutach:

Maestro napisał:
Żebym choć na dzień się wyrwać mógł...


Pan to jak widzę tradycyjnie straaaasznie zaganiany. Sad

Być może za czas jakiś będę służbowo w Hrubieszowie, to może w ten sposób zdołam Pana poznać osobiście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Thomae
Założyciel Forum


Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 126

PostWysłany: Sob Gru 12, 2009 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie zapraszam, znaleźć mnie można "uwiązanego" w biurze, przy ulicy prowadzącej na Kryłów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
katarzyna



Dołączył: 19 Paź 2006
Posty: 21

PostWysłany: Nie Gru 13, 2009 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

link nie działa, ponieważ strona ciągle w budowie, prace trwają nad jej "wybajerzeniem"Wink i ma być wirtualna wystawa, ale znając życie to trochę potrwa Very Happy
jest kilka linków, na których są relacje z otwarcia i tam można troszeczkę obejrzeć, polecam
http://www.drogaikony.jezuici.pl/galeria-wydarzenia.htm
http://ww6.tvp.pl/400,20091201946096.strona
jak się jeszcze coś pojawi to podeślę
mimo wszystko zapraszam do Lubaczowa:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diakon Piotr UKGK



Dołączył: 13 Cze 2006
Posty: 205

PostWysłany: Sro Gru 16, 2009 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

katarzyna napisał:
link nie działa, ponieważ strona ciągle w budowie, prace trwają nad jej "wybajerzeniem"Wink i ma być wirtualna wystawa, ale znając życie to trochę potrwa Very Happy


Aha. Czyli trzeba monitorować. Wink

Cytat:

jest kilka linków, na których są relacje z otwarcia i tam można troszeczkę obejrzeć, polecam
http://www.drogaikony.jezuici.pl/galeria-wydarzenia.htm
http://ww6.tvp.pl/400,20091201946096.strona


Obejrzeliśmy z przyjemnością. Smile

Cytat:

mimo wszystko zapraszam do Lubaczowa:)


Bardzo dziękuję i jeszcze bardziej żałuję, że najprawdopodobniej do Lubaczowa nie zawitam, zwłaszcza że zbliża się sezon świąteczno-zaliczeniowy. Crying or Very sad W końcu, cytuję, kuratorem wystawy jest Katarzyna Warmińska-Mazurek, absolwentka naszego kursu ikonopisania - to gwarancja jakości najwyższej. Smile

Nawiasem: jak rozumiem, w tymże lubaczowskim muzeum znalazła Pani zatrudnienie? Pytam, bo wystawa wystawą, ale może kiedyś zdarzy się być w tym mieście.

Dodane po 1 minutach:

Maestro napisał:
Serdecznie zapraszam, znaleźć mnie można "uwiązanego" w biurze, przy ulicy prowadzącej na Kryłów Smile


Dziękuję za zaproszenie - zobaczymy jak wyjdzie, tzn. czy ja będę dojeżdżał do ZK, czy kolega. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
katarzyna



Dołączył: 19 Paź 2006
Posty: 21

PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak ja się cieszę, że "sezon zaliczeniowy" już mi nie groźny Very Happy przynajmniej na razie:)

Do muzeum zapraszam cały tydzień za wyjątkiem poniedziałków (nieczynne) soboty i niedziele 10-14, pozostałe dni od 9 - 14, ciekawych wystaw nie brak i zapowiadają się nowe Smile
ciekawe czy administrator forum przewidział opłaty za reklamęWink

proponuję jeszcze jeden link audycja w radiu Rzeszów,
audycja z 11.12.2009, długa więc jeśli ktoś tylko o ikonach chce posłuchać to czas 1:24:28 będzie odpowiedni
http://www.radio.rzeszow.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=85&Itemid=188
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOŚCIÓŁ UNICKI NA HRUBIESZOWSZCZYŹNIE Strona Główna -> Aktualności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum