Forum KOŚCIÓŁ UNICKI NA HRUBIESZOWSZCZYŹNIE Strona Główna KOŚCIÓŁ UNICKI NA HRUBIESZOWSZCZYŹNIE
Forum dyskusyjne strony hrubieszowscy-unici.prv.pl
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Uniejów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOŚCIÓŁ UNICKI NA HRUBIESZOWSZCZYŹNIE Strona Główna -> Aktualności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rzymianin



Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 32

PostWysłany: Wto Wrz 16, 2008 5:49 pm    Temat postu: Uniejów Odpowiedz z cytatem

Nie wybiera sie ktoś pod koniec Września do Uniejowa na Ukraine bo sam sie trochę boje jechać...... Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diakon Piotr UKGK



Dołączył: 13 Cze 2006
Posty: 205

PostWysłany: Pon Paź 13, 2008 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, wrzesień miałem bardzo zajęty - w semestrze zimowym mam 18 godz. zajęć tygodniowo! - a w Uniowie, wstyd się przyznać, sam jeszcze nie byłem. Embarassed

BTW: Uniejów to w Wielkopolsce, a monaster studycki znajduje się w UNIOWIE (ukr. Uniw, pol. Uniów).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Simone



Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 12

PostWysłany: Czw Paź 23, 2008 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się wybierałem właśnie we wrześniu. I jak na złość, dopadło mnie choróbsko i wylądowałem w szpitalu :/

Ale na pewno będę jechał w przyszłym roku. Więcej szczegółów - proszę o info na priv.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rzymianin



Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 32

PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuje sie zgadać j jechać w okresie po światecznym na parę dni. Ja z nimi rozmawiałem telefonicznie a potem mejla mi przysłali ze można przyjeżdzac tylko dwa trzy dni wczesniej dać znać. ja byłem na Ukrainie teraz ale policja mnie zatrzymała we Lwowie na dworcu za wygląd i już dalej nie pojechałem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Simone



Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 12

PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rzymianin napisał:
Proponuje sie zgadać j jechać w okresie po światecznym na parę dni.


Z mojej strony ten termin odpada. Mnóstwo projektów na uczelni i sesja za pasem.

Cytat:
ja byłem na Ukrainie teraz ale policja mnie zatrzymała we Lwowie na dworcu za wygląd i już dalej nie pojechałem Very Happy


Nie ma co, musi Pan ciekawie wyglądać Razz

Żartuję oczywiście. Ale historia ciekawa - nie udało się Panu pojechać do Uniowa, czy zrezygnował Pan?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rzymianin



Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 32

PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki pan na pana trzaba mieć wyglad i pieniadze Very Happy Plan był taki Lwów , Uniów ,Kijów , Obuchów,Gniewań .Tywrów wypadł Uniów z racji tego ze puźno przyjechałem do Lwowa niebyło busa juz do uniowa a nocować na dworcu to też nie zabardzo więc pojechałem do kilowa i na drugi dzień rano byłem juz w OBLCKIM zakonie w Obuchowie. a Policja mi nic nie zrobiła prócz napdzenia strachu zatrzymali mnie bo byłem Polakiem i odrazu mnie poznali mówili ze idzie nas poznać z daleka.... itaka to historyjka mojego pierwszego samodzielnego wyjazdu na UK.

Dodane po 3 minutach:

Miedzy swietami a sylwestrem jest wolne w tedy sesji chyba niema Idea Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Simone



Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 12

PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
wypadł Uniów z racji tego ze puźno przyjechałem do Lwowa niebyło busa juz do uniowa a nocować na dworcu to też nie zabardzo więc pojechałem do kilowa


Trzeba było autostopem jechać Razz

Cytat:
Miedzy swietami a sylwestrem jest wolne w tedy sesji chyba niema


Ale jest zakuwanie do sesji, która nieuchronnie się zbliża Smile oraz jest robienie mnóstwa projektów na zaliczenie... zatem ja niewątpliwie odpadam wtedy.

PS. Naprawdę, proszę sprawdzać swoje posty pod kątem zasad pisowni. Błędy można wyeliminować za pomocą automatycznych narzędzi - trzeba ich tylko używać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rzymianin



Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 32

PostWysłany: Sro Paź 29, 2008 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O 24 niema altobusów......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOŚCIÓŁ UNICKI NA HRUBIESZOWSZCZYŹNIE Strona Główna -> Aktualności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum