Forum KOŚCIÓŁ UNICKI NA HRUBIESZOWSZCZYŹNIE Strona Główna KOŚCIÓŁ UNICKI NA HRUBIESZOWSZCZYŹNIE
Forum dyskusyjne strony hrubieszowscy-unici.prv.pl
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zapytanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOŚCIÓŁ UNICKI NA HRUBIESZOWSZCZYŹNIE Strona Główna -> Pytania do Administracji
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rzymianin



Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 32

PostWysłany: Pon Maj 26, 2008 8:56 pm    Temat postu: zapytanie Odpowiedz z cytatem

witam chciałem sie zapytać czy istnieje możliwość reklammowania oczywiście w cudzysłowie spotkań młodziezy w Kodniu nad Bugiem na terenie klasztoru oblatów pod tytułem, Festiwal Życia, chodzi o pokazywanie ludziom boga którzy są daleko od kościoła przez muzyke ,konferencje , warsztaty ,eucharystje zapraszamy takrze grekokatolików chodzi oto abyśmu sie nie zamykali na siebie bo każdy obrządek ma swoje zjazdy itp i naprawde trudno jest was zaprosić pomużcie mi promować te spodkanie wśrud was będzie tagrże eucharystia w obrządku bizantyjskim więcej info... na stronie festiwalu www.festiwal.ir.pl pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Thomae
Założyciel Forum


Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 126

PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze proszę zwrócić uwagę na ortografię w postach, bo ta o pomstę do nieba woła; po drugie w jaki sposób i gdzie miały by być reklamowane wspomniane powyżej spotkania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rzymianin



Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 32

PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cho di mi oto czy na tej stronce mozna zamiesci informacje o festiwalu bo z wrocławskiego mnie wyżucili forum za to ze dałem tam info o stronce pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Thomae
Założyciel Forum


Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 126

PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę, pisz poprawnie, bo już się domyślamy, dlaczego Cię wyrzucili... Pisane z błędami jest lekceważeniem tych, do których kierujesz swoją wypowiedź.
Zachęcam do zwrócenia uwagi na tą kwestię, bo lepiej nic nie powiedzieć, niż powiedzieć coś byle jak...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rzymianin



Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 32

PostWysłany: Sob Cze 07, 2008 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak trudno zauwazyć ze mam dusortografie nie bede sie kazdemu tłumaczył bo to jest denerwujace pozdrawiam kazdy powud jest dobry

Dodane po 1 minutach:

Dzieki z wspułprace...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Thomae
Założyciel Forum


Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 126

PostWysłany: Sob Cze 07, 2008 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dysortografia w obecnej dobie nie jest aż tak wielkim problemem - można pisać w Word'zie, a on poprawi błędy, nie chciałem Cię obrazić, ale jak wspomniałem:
Cytat:
Pisane z błędami jest lekceważeniem tych, do których kierujesz swoją wypowiedź
, więc zareagować musiałem.
Korzystając z przeglądarki Mozilla Firefox, gdy piszesz na forum, błędnie napisane słowa są podkreślane, zaś programy do pisania posiadają słowniczki i poprawiają słowa w razie ich błędnego napisania, dlatego też trzeba dołożyć trochę staranności i nie robić cnoty z przypadłości, gdyż są środki, by jej zaradzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rzymianin



Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 32

PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodzi mi o to żeby zaprosić was greko katolików na te imprezę od początku do końca jest to fajna sprawa ładne miejsce. możemy zerwać te zasłone inności jak poznamy sie nawzajem ... będą fajne zespołu ewangelizacja to wszystko dla ludzi żeby nie było takiego rozdziału, a naprawde trudno sie rozmawia z duszpastezami na przykład w waszej djecezji czwarty rok próbóuemy dopiero w tamtym roku odpowiedział ksiądz Grzegoż Nazar wiec może sami sie skrzykniecie i wpadniecie i tyle pozdrawiam www.festiwal ir .pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOŚCIÓŁ UNICKI NA HRUBIESZOWSZCZYŹNIE Strona Główna -> Pytania do Administracji Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum